НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###ФК Львов - Ильичевец - 2:1 ###

ФК Львов - Ильичевец - 2:1

В заключній грі року ФК «Львів» в матчі із сусідом по нижній частині турнірної таблиці таки зумів на останніх секундах вирвати перемогу і піти на зимову перерву з оптимістичним настроєм.

Сергій Ковалець у матчі, в якому львів'ян влаштовувала лише перемога, вперше поставив на місце опорного півзахисника досвідченого Владислава Ващука, якому і судилося стати автором переможного у грі голу. Та про все за порядком.

З перших хвилин глядачі, яких у цю прохолодну, дощову погоду, зібралося не так вже й багато, стали свідками цікавого, напруженого протистояння аутсайдерів прем'єр-ліги. Як і годиться, перевагою одразу заволоділи господарі, які зусиллями братів Баранців, Павла Худзіка почали шукати шляхи взяття воріт досвідченого Андрія Глущенка. У мокру погоду додаткову небезпеку несли дальні удари, проте «пострілам» Валерія Федорчука цього дня явно бракувало влучності. А маріупольці нанесли перший небезпечний удар по воротах лише в середині тайму, але і Костянтин Ярошенко вистрілив у «молоко».

Досвідченому арбітру Ігорю Іщенку часто доводилось зупиняти гру, фіксуючи порушення правил в основному з боку маріупольців, про що свідчать і жовті картки в пасиві «Іллічівця».

А перший гольовий момент матчу виник після удару головою Павла Худзика, коли м'яч від газону зрикошетив у ближню стійку. Гості відповіли також небезпечним штрафним ударом повз «стінку» у виконанні Ярошенка, але Мар'ян Марущак «прочитав» цей удар. І все ж, ФК «Львів» таки зумів до перерви змінити рахунок на табло стадіону «Україна». Вадим Панас зробив націлену діагональну передачу на Бориса Баранця, який з кута штрафного майданчику чудово пробив впритул з дальньою стійкою воріт «Іллічівця».

Одразу після перерви маріупольці своїми діями довели, що такий розвиток подій їх не влаштовує. Вище воріт пробивав головою Олександр Іващенко, а наступний рейд маріупольця до штрафного завершився для нього жовтою карткою після вдаваного на думку арбітра падіння...-

Не щастило цього дня Павлу Худзіку, черговий удар якого ногами відбив на кутовий Глущенко. За кількістю кутових ФК «Львів» мав суттєву перевагу над «червоно-білими», але матеріалізувати її у голи підопічним Сергія Ковальця ніяк не вдавалося. Більше того, «Іллічівець» миттєво скористався неузгодженими діями оборонців львів'ян і Іващенко, вийшовши на побачення з воротарем, холоднокровно пробив у дальній кут – 1:1.

Буквально через три хвилини ФК «Львів» міг вийти вперед, але знову стійка воріт «Іллічівця» прийняла нас себе удар суперника, цього разу Федорчука. Здавалось, що гра так і завершиться внічию. Зупинок під час гри не бракувало, і медперсоналу обох команд часто доводилось вибігати на поле. Тож не дивно, що Іщенко компенсував чотири хвилини, на фініші яких ФК «Львів» і дотиснув суперника. Після подачі кутового Ігорем Ільковим з лівого краю атаки захисники невдало вибили м'яч, який потрапив до досвідченого Ващука, який в боротьбі із захисником опинився на газоні. Арбітр без роздумів вказав на позначку, і після цього вислухав претензії з боку захисників «Іллічівця». Сам же потерпілий підійшов до «позначки» і впевнено розвів м'яча та воротаря у різні кути. Гості ледь розпочали з центру поля і арбітр дав фінальний свисток, який приніс надважливу перемогу ФК «Львів».

Тож ФК «Львів» взяв реванш за поразку від маріупольців в першому колі, і на відміну від попередніх домашніх матчів городян, цього разу два проведені голи принесли довгоочікувані три пункти дебютанту прем'єр-ліги.